Centrum Arkána

Články

POZOR ZRUŠENO------Kurz "Autopatie - jak léčit potíže těla a mysli jemnou stimulací čaker"

Dovolujeme si vás pozvat na další z úvodních kurzů Autopatie I. Mgr. Jiřího Čehovského, který se koná 6. září 2014 (10:00 - 18:00 hod)

 

Mgr. Jiří Čehovský - kurz

 

Již tento první kurz vám umožní praktikování autopatie na základní úrovni, při léčení chronických dlouhodobých potíží, v akutních stavech  a při samoléčbě. Po absolvování kurzu I. se můžete přihlásit na kterýkoliv další kurz Autopatie II. a následně na kurz III. Tyto navazující kurzy jsou určené k prohloubení znalostí a získání potřebných zkušeností pro řešení i obtížnějších případů.

 

 

Z obsahu kurzu Autopatie I.:

  1. Filosofické a historické základy metody, jejíž kořeny sahají k indickým Upanišádám (800 let před naším letopočtem) a objevují se v historii evropské homeopatie. Autopatie jako metoda práce s jemnými energiemi, spojujícími nás s Univerzem.
  2. Základy techniky samoléčby chronických, dlouhodobých problémů těla a mysli. Opakované podávání autopatického preparátu.
  3. Domácí příprava autopatického preparátu z vlastní tělesné informace léčené osoby.
  4. Analýza vyléčených  případů před tím „nevyléčitelných“ dlouhodobých chronických nemocí a potíží (např. ekzémů, migrén, ulcerosní kolitidy ad.), postup léčby zachycený na videu.
  5. Léčení akutních stavů.
  6. Autopatická detoxikace.
  7. Jak pracovat s knihami o metodě, s učebnicemi kurzu.

 

Přestávka 12:00 - 13 hod

 

Přihlášení viz kalendář akcí níže