Divadelní představení "Chlapec, který viděl pravdu"

Divadelní představení "Chlapec, který viděl pravdu"

29
lis
2017
Divadelní představení "Chlapec, který viděl pravdu"

29. listopad 2017 18:30

Městské divadlo Zlín, Studio ZDivadelní představení

VSTUPENKY ZAKOUPÍTE NA POKLADNĚ MĚSTSKÉHO DIVADLA ZLÍN, TEL: 577 636 207, MOB: 737 227 856 ----- POZOR, POSLEDNÍCH NĚKOLIK MÍST!

 

Činoherní představení.

Skutečný příběh o tom, jaké to je vidět auru, duchy i skryté myšlenky druhých a žít s tím uprostřed těch, kteří nevidí. Vtipné monodrama, které čerpá z deníku, který si chlapec psal.

 

Spolu s představením vzniklo i CD. Ke knize Gabrielu přivedlo doporučení Edgara Cayceho – nejznámějšího amerického léčitele a jasnovidce.      

 

Hostem Gabriely je tentokrát Doc. PhDr. Miluška Kubíčková, CSc. - spisovatelka, propagátorka antroposofie, Rudolfa Steinera, eurytmie a waldorfského školství

 

Délka 1. části představení cca 60 minut + délka 2.části představení - rozhovor s hostem cca 1h

 

http://www.lecivedivadlo.cz

O nás

arkana logoK otevření centra nás vedla touha nabídnout pod jednou střechou širokou škálu cvičení, přednášek, kurzů a seminářů umožňujících fyzický, duševní a duchovní rozvoj. Cílem je vytvořit takový program, který obohatí osobní život a přispěje k radosti, respektu a důvěře ve vlastní schopnosti a svět kolem nás.

Program centra není zaměřen jen jedním směrem. Přáli bychom si, aby zde každé nalezl to své…

Můžete si k nám přijít zacvičit jógu, meditovat, nebo si třeba poslechnout přednášku o zdraví či cestování. Připravujeme kurzy EFT, rodinné a systemické konstelace, semináře radikálního odpuštění, automatické kresby, starodávné havajské učení ho“oponopono atd.

Galerie

Spřátelené weby

ASOCIACE INSPIRÁLA

www.inspirala.cz

ONENESS CENTRUM RUSAVA

Kulturní a vzdělávací centrum v kopcích přírodní chráněné oblasti Rusava – www.onenesscentrum.cz

NAKLADATELSTVÍ EUGENIKA

Knihy na cestě za poznáním – www.eugenika.cz – www.eugenika.sk

VĚK VODNÁŘE

Inspirativní webové stránky naší spřátelené duše Danielky Pilařové, majitelky překladatelské agentury REDIGO a cvičitelky jógy na ostravsku – www.vekvodnare.cz

Číst dál