Přednáška PhDr. Marty Foučkové

Přednáška PhDr. Marty Foučkové

20
říj
2017
Přednáška PhDr. Marty Foučkové

20. říjen 2017 18:00 - 21:00

Academia Centrum UTB, aulaPřednáška PhDr. Marty Foučkové

POZOR, POKUD SE PŘIHLAŠUJETE A REZERVUJETE VSTUPENKU V POSLEDNÍCH DNECH PŘED PŘEDNÁŠKOU, VEMTE S SEBOU PROSÍM DOKLAD O ZAPLACENÍ!

PhDr. Marta Foučková (nar. 14. září 1937) je česká psycholožka, vysokoškolská pedagožka, regresní terapeutka, spisovatelka duchovní literatury a autorka dvou bestsellerů Jsem a Já jsem.

 

 

Po promoci pracovala jako vysokoškolský pedagog. Přednášela pedagogiku a psychologii na ČVUT a VŠCHT v Praze. Působila externě také v psychoenergetické laboratoři prof. Františka Kahudy. V 60. a 70. letech 20. století působila na ústavu pro doškolování pracovníků ČVUT v Praze.

 

Za komunistického režimu začala pracovat jako první s pseudovědeckou metodou tzv. hlubinné terapie - terapie pomocí návratů do minulých životů. Její název se nechala v roce 1994 registrovat jako ochrannou známku průmyslového vlastnictví pod názvem "Hlubinná terapie - reinkarnační regrese", která  expirovala v roce 2003.

 

Zajímavé články Dr. Marty Foučkové v časopisu Regenerace:

http://zpravodajstvi.ecn.cz/PRIVATE/Regenerace/reg9607/7foucko.htm

http://regenerace.cz/zprava-id-737.html

 

http://www.martafouckova.cz

 

 

Informace k přihlášení:

U akce probíhá předprodej vstupenek. Vstupenku zakoupíte zasláním ceny vstupenky 190 Kč na účet číslo 2100297824/2010. Do poznámky prosím napište "jméno a příjmení, 20.10.2017".

 

Vstupenku je také možné zakoupit v obchůdku PelMel, tř. T. Bati 1547 (průchod z tř. T. Bati k lékařskému domu) v otevírací době 9 - 17:30 hod.

 

O nás

arkana logoK otevření centra nás vedla touha nabídnout pod jednou střechou širokou škálu cvičení, přednášek, kurzů a seminářů umožňujících fyzický, duševní a duchovní rozvoj. Cílem je vytvořit takový program, který obohatí osobní život a přispěje k radosti, respektu a důvěře ve vlastní schopnosti a svět kolem nás.

Program centra není zaměřen jen jedním směrem. Přáli bychom si, aby zde každé nalezl to své…

Můžete si k nám přijít zacvičit jógu, meditovat, nebo si třeba poslechnout přednášku o zdraví či cestování. Připravujeme kurzy EFT, rodinné a systemické konstelace, semináře radikálního odpuštění, automatické kresby, starodávné havajské učení ho“oponopono atd.

Galerie

Spřátelené weby

ASOCIACE INSPIRÁLA

www.inspirala.cz

ONENESS CENTRUM RUSAVA

Kulturní a vzdělávací centrum v kopcích přírodní chráněné oblasti Rusava – www.onenesscentrum.cz

NAKLADATELSTVÍ EUGENIKA

Knihy na cestě za poznáním – www.eugenika.cz – www.eugenika.sk

VĚK VODNÁŘE

Inspirativní webové stránky naší spřátelené duše Danielky Pilařové, majitelky překladatelské agentury REDIGO a cvičitelky jógy na ostravsku – www.vekvodnare.cz

Číst dál