Přednáška Magdy Semelové "Hormonální jógová terapie pro ženy"

Přednáška Magdy Semelové "Hormonální jógová terapie pro ženy"

19
úno
2019
Přednáška Magdy Semelové "Hormonální jógová terapie pro ženy"

19. únor 2019 18:00

Centrum ArkánaPřednáška Magdy Semelové

„Hormonální jógová terapie (HJT) je přirozená cesta k harmonizaci hormonální činnosti. Přirozenou cestou aktivuje tvorbu ženských pohlavních hormonů, doslova je probouzí k životu a odstraňuje problémy způsobené jejich nízkou hladinou. Na rozdíl od hormonální léčby je aktivuje bez jakýchkoliv vedlejších účinků se spoustou dalších benefitů, které ženy pocítí na svém těle bezprostředně po cvičení. Zkrátka, je to úžasně promyšlená a do posledního detailu propracovaná sestava, která opravdu funguje.

 

„HJT se skládá z jógových asán, které pracují z velké části s pánví, ale působí na celý pohybový aparát. Tyto asány cvičíme dynamicky a doplňujeme je bhastrikou – speciální dechovou technikou, při které masírujeme orgány v dutině břišní. Dominantně aktivujeme vaječníky. Celkový účinek cvičení podporuje naprosto výjimečná tibetská technika cirkulace energie. Jedná se o mentální techniku skládající se z několika kroků. Jedním z nich je koncentrace na některou ze žláz s vnitřní sekrecí a posléze její aktivace proudem harmonizační energie".

 

„Sestava je určená v první řadě ženám v období menopauzy, protože velmi podstatně zmírňuje a při pravidelném cvičení odstraňuje většinu nepříjemných symptomů provázejících toto období ženy (návaly horka, výkyvy nálad, bolesti hlavy a migrény, bolesti kloubů, nízké libido, nespavost a mnoho dalších). Dále pomáhá u mladých žen, které mají rozkolísanou hladinu hormonů a trpí menstruačními bolestmi (zvýšená krvácivost, nepravidelná, silná nebo žádná menstruace nebo premenstruační syndrom). Velká je také skupina mladých žen, kterým se nedaří otěhotnět z důvodu hormonální nerovnováhy, špatným prokrvením v oblasti pánve nebo srůsty na vejcovodech. A to zdaleka není všechno..."

 

 

http://www.hormonalni-joga.org

 

 Arkána    |    Centrum Arkána